UVR1H102MHD
Partnumber:
UVR1H102MHD
Manufacturer:
Nichicon
products.category:
others
Availability:
1363 in stock
SKU:
UVR1H102MHD
Package
Cap Aluminum Lytic 1000uF 50V 20% (12.5 X 25mm) Radial 5mm 1350mA 2000h 85°C Bulk