UVR1J221MPD
Partnumber:
UVR1J221MPD
products.category:
C/R/E
Availability:
36600 in stock
SKU:
UVR1J221MPD
Package
Cap Aluminum Lytic 220uF 63V 20% (10 X 16mm) Radial 5mm 490mA 2000h 85°C Bulk