UVR1V100MDD
Partnumber:
UVR1V100MDD
Manufacturer:
Nichicon
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 10uF 35V 20% (4 X 11mm) Radial 5mm 60mA 2000h 85°C Bulk