UVR1V471MPD1TD
Partnumber:
UVR1V471MPD1TD
Manufacturer:
NICHICON
products.category:
others
Availability:
1674 in stock
SKU:
UVR1V471MPD1TD
Package
CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL