UVY2D2R2MED1TD
Partnumber:
UVY2D2R2MED1TD
Manufacturer:
Nichicon Corporation
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 2.2uF 200V 20% (6.3 X 11mm) Radial 2.5mm 25mA 1000h 105°C Ammo