UVZ1A471MED1TD
Partnumber:
UVZ1A471MED1TD
Manufacturer:
Nichicon
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 470uF 10V 20% (6.3 X 11mm) Radial 2.5mm 250mA 1000h 105°C Ammo