UVZ1C101MDD
Partnumber:
UVZ1C101MDD
Manufacturer:
Nichicon Corporation
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 16V, 20% +Tol, 20% -Tol, 100uF, Through Hole