UVZ1C102MPD
Partnumber:
UVZ1C102MPD
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 1000uF 16V 20% (10 X 16mm) Radial 5mm 560mA 2000h 105°C Bulk