UVZ1E102MPD
Partnumber:
UVZ1E102MPD
Manufacturer:
Nichicon
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 1000uF 25V 20% (10 X 20mm) Radial 5mm 680mA 1000h 105°C Ammo