UVZ1E221MPD
Partnumber:
UVZ1E221MPD
Manufacturer:
Nichicon
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 220uF 25V 20% (8 X 11.5mm) Radial 3.5mm 240mA 1000h 105°C Bulk