UVZ1E221MPD1TA
Partnumber:
UVZ1E221MPD1TA
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 220uF 25V 20% (8 X 11.5mm) Radial 5mm 240mA 1000h 105°C Ammo