UVZ1E222MHD
Partnumber:
UVZ1E222MHD
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 2200uF 25V 20% (12.5 X 25mm) Radial 5mm 1090mA 1000h 105°C Bulk