UVZ1E223MRD
Partnumber:
UVZ1E223MRD
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 22000uF 25V 20% (25 X 50mm) Radial 12.5mm 3250mA 1000h 105°C Bulk