UVZ1E470MDD
Partnumber:
UVZ1E470MDD
Manufacturer:
Nichicon Corporation
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 47uF, Through Hole