UVZ1E471MPH
Partnumber:
UVZ1E471MPH
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 470uF 25V 20% (10 X 12.5mm) Radial 5mm 380mA 1000h 105°C Bulk