UVZ1J471MHD
Partnumber:
UVZ1J471MHD
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 470uF 63V 20% (12.5 X 20mm) Radial 5mm 640mA 1000h 105°C Bulk