UWD0J470MCL1GS
Partnumber:
UWD0J470MCL1GS
Manufacturer:
Nichicon Corporation
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 47uF 6.3V 20% (5 X 5.8mm) SMD 150mA 2000h 105°C Automotive