UWD1A470MCL1GS
Partnumber:
UWD1A470MCL1GS
Manufacturer:
Nichicon
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 47uF 10V 20% (6.3 X 5.8mm) SMD 230mA 2000h 105°C Automotive T/R