UWE-12/10-Q48N-C
Partnumber:
UWE-12/10-Q48N-C
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 48VIN 1-OUT 12V 10A 120W 8-Pin 1/8-Brick Tray