UWE-24/3-Q12PB-C
Partnumber:
UWE-24/3-Q12PB-C
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 12VIN 1-OUT 24V 3A 72W 8-Pin 1/8-Brick Tray