UWR1H100MCL1GB
Partnumber:
UWR1H100MCL1GB
Manufacturer:
Nichicon
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 10uF 50V 20% (5 X 5.4mm) SMD 30mA 2000h 85°C Automotive T/R