UWS-12/4.5-Q48N-C
Partnumber:
UWS-12/4.5-Q48N-C
Manufacturer:
Murata Manufacturing
Availability:
10022 in stock
Package
Module DC-DC 48VIN 1-OUT 12V 4.5A 54W 8-Pin 1/16-Brick T/R/Tray