UWT1C221MCL1GS
Partnumber:
UWT1C221MCL1GS
Manufacturer:
Nichicon
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 220uF 16V 20% (6.3 X 7.7mm) SMD 105mA 1000h 105°C T/R