UWT1C471MNL1GS
Partnumber:
UWT1C471MNL1GS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 470uF 16V 20% (8 X 10mm) SMD 230mA 1000h 105°C Automotive T/R