UWT1E331MNL1GS
Partnumber:
UWT1E331MNL1GS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 330uF 25V 20% (8 X 10mm) SMD 190mA 1000h 105°C Automotive T/R