UWT1E471MNL1GS
Partnumber:
UWT1E471MNL1GS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 470uF 25V 20% (10 X 10mm) SMD 300mA 1000h 105°C Automotive T/R