UWT1H3R3MCL1GB
Partnumber:
UWT1H3R3MCL1GB
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 3.3uF 50V 20% (4 X 5.4mm) SMD 14mA 1000h 105°C Automotive T/R