UWT1V100MCL1GB
Partnumber:
UWT1V100MCL1GB
Manufacturer:
Nichicon
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 10uF 35V 20% (5 X 5.4mm) SMD 25mA 1000h 105°C Automotive T/R