UWT1V101MCL1GS
Partnumber:
UWT1V101MCL1GS
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 100uF 35V 20% (6.3 X 7.7mm) SMD 84mA 1000h 105°C T/R