UWT1V221MNL1GS
Partnumber:
UWT1V221MNL1GS
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 220uF 35V 20% (8 X 10mm) SMD 190mA 1000h 105°C Automotive T/R