UWT1V3R3MCL2GB
Partnumber:
UWT1V3R3MCL2GB
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 3.3uF 35V 20% (3 X 5.4mm) SMD 9mA 1000h 105°C Automotive T/R