UWX1C101MCL1GB
Partnumber:
UWX1C101MCL1GB
Manufacturer:
Nichicon
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 100uF 16V 20% (6.3 X 5.4mm) SMD 86mA 2000h 85°C Automotive T/R