UWX1H2R2MCL2GB
Partnumber:
UWX1H2R2MCL2GB
Manufacturer:
Nichicon
products.category:
New Strength Medical
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 2.2uF 50V 20% (3 X 5.4mm) SMD 10mA 2000h 85°C Automotive T/R