UWZ1E101MCL1GS
Partnumber:
UWZ1E101MCL1GS
Manufacturer:
Nichicon
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 100uF 25V 20% (6.3 X 7.7mm) SMD 91mA 1000h 105°C T/R