UWZ1H151MCL1GS
Partnumber:
UWZ1H151MCL1GS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 150uF 50V 20% (10 X 10mm) SMD 180mA 1000h 105°C Automotive T/R