UZR0J101MCL1GB
Partnumber:
UZR0J101MCL1GB
Manufacturer:
Nichicon
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 100uF 6.3V 20% (6.3 X 3.9mm) SMD 70mA 1000h 85°C T/R