V07E250P
Partnumber:
V07E250P
Manufacturer:
Littelfuse
products.category:
C/R/E
Availability:
781 in stock
SKU:
V07E250P
Package
Var MOV 250VAC/320VDC 1750A 429V Thru-Hole Radial Bulk