V110A3V3T150BL
Partnumber:
V110A3V3T150BL
Manufacturer:
Vicor
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 110VIN 1-OUT 3.3V 45.45A 150W 9-Pin Brick