V110A5T200BG
Partnumber:
V110A5T200BG
Manufacturer:
Vicor
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 110VIN 1-OUT 5V 40A 200W 9-Pin Brick