V110B24C200BL
Partnumber:
V110B24C200BL
Manufacturer:
Vicor
products.category:
MODULES
Availability:
1608 in stock
SKU:
V110B24C200BL
Package
Module DC-DC 110VIN 1-OUT 24V 8.33A 200W 9-Pin Half-Brick