V130LA10A
Partnumber:
V130LA10A
Manufacturer:
Littelfuse
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
1510 in stock
SKU:
V130LA10A
Package
Var MOV 130VAC/175VDC 4500A 228V Thru-Hole Radial Bulk