V150A48C500BL
Partnumber:
V150A48C500BL
Manufacturer:
Vicor
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 150VIN 1-OUT 48V 10.42A 500W 9-Pin Brick