V150C12T150BL
Partnumber:
V150C12T150BL
Manufacturer:
Vicor
products.category:
MODULES
Availability:
1026000 in stock
SKU:
V150C12T150BL
Package
Module DC-DC 150VIN 1-OUT 12V 12.5A 150W 7-Pin Quarter-Brick