V150C5T100BL
Partnumber:
V150C5T100BL
Manufacturer:
Vicor
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 150VIN 1-OUT 5V 20A 100W 7-Pin Quarter-Brick