Partnumber: V150LA20AP
Manufacturer: Littelfuse
products.category: C/R/E
Availability: 192300 in stock
SKU: V150LA20AP
decrease increase
Package Var MOV 150VAC/200VDC 6500A 264V Thru-Hole Radial Bulk