V15H22-CC100-K
Partnumber:
V15H22-CC100-K
Manufacturer:
Honeywell
products.category:
Connector
Availability:
100000 in stock
Package
Switch Snap Action N.O./N.C. SPDT Pin Plunger 22A 250VAC 745.7VA 0.98N Screw Mount Quick Connect