V20E300P
Partnumber:
V20E300P
Manufacturer:
Littelfuse
products.category:
C/R/E
Availability:
1816000 in stock
SKU:
V20E300P
Package
Var MOV 300VAC/385VDC 10000A 517V Radial Bulk