V23105-A5003-A201-12V
Partnumber:
V23105-A5003-A201-12V
Manufacturer:
TE Connectivity
products.category:
Relay
Availability:
10000 in stock
Package
Signal Relay 12VDC 3A DPDT( (20.2mm 10mm 11mm)) THT