V24A12H400BL3
Partnumber:
V24A12H400BL3
Manufacturer:
Vicor
products.category:
IC CHIPS
Availability:
1548 in stock
SKU:
V24A12H400BL3
Package
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 12V 33.33A 400W Medical 9-Pin Brick