V24A12T500BL
Partnumber:
V24A12T500BL
Manufacturer:
Vicor
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 12V 41.67A 500W 9-Pin Brick